Site Kullanım Sözleşmesi


Bu Site İnternet Kullanıcıların hitabendir. www.egtur.com.tr sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.
www.egtur.com.tr her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tüm ürünlerle ilgili bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Yazım veya geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Sayfamızda yer kalan bilgileri telefonla ve ofisimize gelerek teyit etmesi ve rezervasyon işlemi ödeme yapıldıktan sonra kesinlik kazanmaktadır. İnternet üzerindeki rezervasyon formu sadece ön talep halindedir.
Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :
Web sayfamızdaki sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı verilebilir.

Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.egtur.com.tr sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan firmamız sorumlu tutulamaz.

Hak ve Sorumluluklara Dair :
Firmamız sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmektedir. Fakat, ilgili Bakanlık, ve tur operatörlerinden kaynaklanan 
www.egtur.com.tr sitesinde içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.egtur.com.trsayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.egtur.com.tr sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

 

*Sitemiz haber bültenine üye olan kişilere e-mail ,faks ve telefonla belirli aralıklarla bilgilendirme yapmaktadır.Müşteri bu bilgilendirme ilgili olarak e-posta listesinden çıkma hakkı bulunmaktadır.Aksi takdirde Acentemiz tarafından gönderilen e-posta ve diğer iletişim reklam araçlarından şikayetçi olamaz.

Firmamız. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

EGTUR Seyahat Acentesi © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

gtag('config', 'UA-85360990-1');