Hakkımızda


2003 Yılında Ankara’da kurulmuş olan E&G Turizm olarak, günümüzde aktif olarak tur operatörlüğü, otel ve gemicilik sektörlerinde hizmet vermektedir. Firmamızı uluslararası yüksek standartları hedeflemekte ve global hizmet anlayışının yanı sıra aktif olarak hizmet verdiği destinasyonlarda yerel marketlere adapte olarak müşterilerine arzu edilen servis ve fiyat avantajlarını sunmaktadır.

10 Senelik deneyimin vermiş olduğu güven ile birlikte, günümüzde ürün ve servis gelişiminde teknolojik alt yapı yatırımları devam etmekte fakat öncelikle servis anlayışında insan faktörü ve eğitimi ele alınmaktadır. E&G Turizm yıllık 100.000 adet üzerinde uçak bileti satışı gerçekleştirmekte ve 70’in üzerinde ülkeye Otel, Uçak, Gemi ve Tren rezervasyonların yanı sıra, münferit ve grup turları düzenlemektedir.

Neden E&G Turizm;

Günümüzde uluslararası seyahat ne kadar kolaylaşmış olsa da, beklenmeyen olumsuzluklar yurtdışında sizi zor durumda bırakabilir.

Bu nedenle, global bir firma olmanın getirmiş olduğu avantajlar ve servis kalitesinin standartlaşmış olduğu 100’ün üzerindeki yurt içi ve dışı ofislerimizle her zaman yanınızdayız.

Yoğun olarak yapmakta olduğumuz inbound operasyonlarımızın kazandırmış olduğu yurt içi satın alma gücümüzü sizlere uygun ve kaliteli servis olarak sunmaktayız.

Türkiye satış ofisimizde 7 Gün 24 Saat ulaşabilmenizin yanı sıra, seyahat etmiş olduğunuz ülkedeki ofislerimizin acil kontak numaralarına aynı şekilde gece ve gündüz farkı olmadan ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilecek ve gerekli yardımı alabileceksiniz.

E&G Turizm olarak; sizlere çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

Bu konuda desteklerinizi ve önerileriniz bekler.

Saygılarımızı sunarız.

İyi Tatiller dileriz

EGTUR Seyahat Acentesi © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

gtag('config', 'UA-85360990-1');