Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Fuar Turları

Tatil anlayışınız deniz, kum ve güneşten farklıysa daha ilginç ve bilgilendirici tercihlerden hoşlanıyorsanız fuar turlarını düşünebilirsiniz. Eğitici seminerler, birbirinden keyifli konferanslar ve hareketli stantlar ile ziyaretçilerini ağırlayan fuarlar, modern çağın en ilgi çeken seyahat nedenleri arasında yer almaktadır.  Mesleki bağlantınız olsun ya da olmasın ilginizi çeken tüm fuarlara katılabilirsiniz. Bunun için güvendiğiniz bir firma ile fuar gezileri turlarına katılabilirsiniz.

Yurtiçi Fuar Turları    Türkiye’nin hemen her yerinde birbirinden farklı ve ilgi çekici fuarlar düzenlenmektedir. Başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere özellikle büyük şehirlerde düzenlenen uluslararası fuarlar, dünyanın pek çok noktasından misafir ağırlamaktadır. Siz de ilginizi çeken herhangi bir fuar etkinliğine katılmak isterseniz birkaç tıkla tur ayarlayabilir, kalabileceğiniz otelleri gözden geçirebilirsiniz. İlginizi çeken konularla keyifli vakit geçirmek fuar turları ile çok daha eğlenceli olacaktır.

 

Yurtdışı Fuar Turları Yılın henüz başında belirlenen yurtdışı fuar takvimi ses getirecek, uzun süre akıllardan silinmeyecek fuarları çok önceden duyurmaktadır. Bu fuarlarda yer almak, siz de kendinizi bilgilendirip eğlendireceğiniz noktalarda bulunmak isterseniz fuar turlarını tercih edebilirsiniz.

Dünyanın en büyük kentlerinde, görülmeye değer manzaraları olan şehirlerde, teknolojinin ve kültürün yoğun şekilde hissedildiği noktalarda küçük bir keşfe çıkmak, fuarın tadını çıkarmak isterseniz uygun turları belirleyip seçmelisiniz. Bu şekilde hem bütçenize uygun bir turu bulabilir hem de seyahat planınızı çok önceden ayarlayabilirsiniz

EGTUR Seyahat Acentesi © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

gtag('config', 'UA-85360990-1');