• Turlarda ara

  • Tur kategorisi

  • Yola çıkılan şehir


Ankara Çıkışlı Eskişehir Turu

Ankara Çıkışlı Eskişehir Turu için Sabah 07:30 kararlaştırılan yerde buluşarak Eskişehir’e hareket ediyoruz. Yolculuk sırasında gerekli mola yerlerinde dinlenerek, eğlenceli bir yolculuk sonrası Eskişehir’e varıyoruz. Sırasıyla bölgede Kurşunlu Camii ve Külliyesini gördükten sonra Odun Pazarı Meydanı ve Odun Pazarı Evlerini geziyoruz.

1 Günlük Eskişehir Turu

Yukarıda belirtilen yerleri gezip gördükten sonra, Atlı Handa Lületaşı, İmal Atölye ve hediyelik eşya alışverişi, sonrası Cumhuriyet Tarihi Müzesi, Cam Sanatlar Müzesi, Bal Mumu Müzesi gezilerini yapıp, yöreye özgü Çiğ Börek Evin’de yöresel öğle yemeği yiyoruz. Yemekten sonra Eski Haller Gençlik Merkezinin görülmesi ve hamam yolu boyunca yürüyerek Köprü Başına ulaşıyoruz.

 

Burada vereceğimiz serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz Porsuk Çayı’nda Tekne Turu yapabilir. (Tur Ücretine Dahil Değildir) Ardından ilk Türk yapımı otomobil olan Devrim Arabası’nı ve Kent Parkı geziyoruz. Tur başlangıcında sizlere belirtilen saatte buluşma noktasında toplanarak Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz. Yine sabah ki yolculukta olduğu gibi gerekli noktalarda molalar vererek Ankara’ya varıyoruz. Böylelikle 1 Günlük Eskişehir Turu’nu bitirmiş oluyoruz. Başka turumuzda görüşmek dileğiyle.

İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
Ön rezervasyon formu bilgilendirme amaçlı olup geçerli iletişim yöntemleri eklemeniz size ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2019 EGTUR Seyahat Acentesi. Tüm hakları saklıdır

Merhaba!
WhatsApp Üzerinden Mesaj Göndermek için Aşağıdaki Temsilcilerden Birine Tıklayın!