Konya Günübirlik Yurtiçi Turu

 • Ankara Çıkışlı Günübirlik Konya Turu
   
  Konya Turumuzunu ilk hareket noktası ve saati 07:00`da Kızılay'dan hareket ediyoruz. Araç içi alacağımız kahvaltı paketimiz ile birlikte araç içi ikramlar eşliğinde Konya'ya yolculuğumuz başlıyoruz.
  Konya turumuzda ilk göreceğimiz yer Gül Bahçesi, Mevlana müzesi gezisi ile başlıyoruz. Mevlana Müzesinin bulunduğu Mevlehi Dergahının içindeki avluda mutfak (matbah), şardıvan, çilehane ile birlikte buradaki türbeleri geziyoruz. Bu gezimiz esnasında dergahın içine giriyoruz. Gezimizin bu bölümünü tamamladıktan sonra Mevlana müzesinden ayrılıp Konya turumuza devam ediyoruz. Gezimizin bu bölümünden sonra Şerafettin Bey Camisi önünden geçerek, Şems-i Tebrizi Camisi’ne gidiyoruz. Şems türbesi cami içinde bulunmaktadır. 
   
  Şems-i Tebriz ziyaretimiz sonrası öğle yemeği için Etli Ekmekli yöresel menüsü olan restoranımıza geçip yemeğimizi yedikten sonra kısa süreli Serbest zaman daha sonra  Alışveriş sonrası Konya turumuz İnce Minareli Cami’nin bahçesini ve Karatay Medresini gezerek devam edecek. Bunun sonrasında Alaeddin Tepesine çıkacağız ve Alaeddin Camisi’ni göreceğiz ve burada kısa süreli mola vereceğiz. Konya turumuz Alaaddin tepesi gezisi sonrasında seksenbinde devri alem parkı bölümüyle devam ediyor. Seksenbinde devri alem parkında misafirlerimiz keyifle dolaşıp güzel dakikalar geçirdikten sonra Konya turumuzun sonuna gelmiş bulunuyor ve ortalama 17:30 gibi Konya’dan ayrılıp Ankara’ya doğru hareket ediyoruz.
   
   
  Ücrete Dahil Hizmetler

  Özel tur araçları ile ulaşım.
  Sabah kahvaltısı
  Öğle yemeği.
  Programda belirtilen geziler.
  Rehberlik ve  refakat hizmetleri.
  Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar.

  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  Müze-ören yeri giriş ücretleri.
  Kişisel harcamalar.

   

   

 • Kdv Dahil 139,00 TL
 • Ön Rezervasyon

  Ön Rezervasyon


  Teşekkür ederiz,
  Ön Rezevasyon başarıyla gönderildi.
  En kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.
  BİZ SİZİ ARAYALIM

  EGTUR Seyahat Acentesi © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

  gtag('config', 'UA-85360990-1');