home travel turkey Anasayfa kurumsal icon Kurumsal|hakkımızda icon Hakkımızda|iletişim icon İletişim|müşteri hizmetleri icon Müşteri Hizmetleri|banka hesaplarımız icon Banka Hesaplarımız
detaylı arama Otel Ara
detaylı arama ayrac Vize Ara veya Ülke Ara
detaylı arama ayrac Yurtiçi veya Yurdışı Turları Arayın
sfsdg
facebook twitter friendfeed googlebuzz
Hakkımızda

2003 Yılında Ankara’da kurulmuş olan E&G Turizm olarak, günümüzde aktif olarak tur operatörlüğü, otel ve gemicilik sektörlerinde hizmet vermektedir. Firmamızı uluslararası yüksek standartları hedeflemekte ve global hizmet anlayışının yanı sıra aktif olarak hizmet verdiği destinasyonlarda yerel marketlere adapte olarak müşterilerine arzu edilen servis ve fiyat avantajlarını sunmaktadır.

10 Senelik deneyimin vermiş olduğu güven ile birlikte, günümüzde ürün ve servis gelişiminde teknolojik alt yapı yatırımları devam etmekte fakat öncelikle servis anlayışında insan faktörü ve eğitimi ele alınmaktadır. E&G Turizm yıllık 100.000 adet üzerinde uçak bileti satışı gerçekleştirmekte ve 70’in üzerinde ülkeye Otel, Uçak, Gemi ve Tren rezervasyonların yanı sıra, münferit ve grup turları düzenlemektedir.

Neden E&G Turizm;

Günümüzde uluslararası seyahat ne kadar kolaylaşmış olsa da, beklenmeyen olumsuzluklar yurtdışında sizi zor durumda bırakabilir.

Bu nedenle, global bir firma olmanın getirmiş olduğu avantajlar ve servis kalitesinin standartlaşmış olduğu 100’ün üzerindeki yurt içi ve dışı ofislerimizle her zaman yanınızdayız.

Yoğun olarak yapmakta olduğumuz inbound operasyonlarımızın kazandırmış olduğu yurt içi satın alma gücümüzü sizlere uygun ve kaliteli servis olarak sunmaktayız.

Türkiye satış ofisimizde 7 Gün 24 Saat ulaşabilmenizin yanı sıra, seyahat etmiş olduğunuz ülkedeki ofislerimizin acil kontak numaralarına aynı şekilde gece ve gündüz farkı olmadan ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilecek ve gerekli yardımı alabileceksiniz.

E&G Turizm olarak; sizlere çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

Bu konuda desteklerinizi ve önerileriniz bekler.

Saygılarımızı sunarız.

İyi Tatiller dileriz

 

 


TÜM BÖLGELER
TÜM OTELLER
TÜM TURLAR
  • Kategori yok
  • Kategori yok
TÜM VİZE İŞLEMLERİ